Centrum Gastrologiczne rozpoczęło działalność w 1996 r w Krakowie na ul. Długiej 43. Od początku specjalizowaliśmy się w diagnostyce i leczeniu osób z wszelkimi dolegliwościami ze strony jamy brzusznej: żołądka i jelit oraz wątroby i dróg żółciowych.

W wyniku poszerzenia zakresu usług o badania i zabiegi urologiczne, proktologiczne i okulistyczne, oraz zabiegi wykonywane w ramach chirurgii jednego dnia w 2005 roku przenieśliśmy siedzibę do nowego lokalu na ul. Szlak 28 i zmieniliśmy nazwę na

 Centrum Medyczne EVITA.

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządu wzroku, przewodu pokarmowego, schorzeń urologicznych i proktologicznych.

Nasze pracownie wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny z najnowszym aparatem USG i nową generacją cienkich videoendoskopów do badań górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Badania diagnostyczne, konsultacje i zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy specjalistów z II stopniem specjalizacji i wieloletnim stażem.

Szczególnie polecamy nowe usługi w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego z kamicą nerkową, chorobami prostaty oraz leczeniem zaburzeń erekcji u mężczyzn i nietrzymania moczu u kobiet.

Wykonujemy również zabiegi urologiczne w ramach chirurgii jednego dnia: stulejki, wodniaki, cystoskopie z pobieraniem materiału do badania histopatologicznego i inne.

Specjalizujemy się także w nieinwazyjnym usuwaniu hemoroidów nowoczesną metodą podwiązek gumowych wg Barron'a.

Polecamy również biopsje cienkoigłowe tarczycy i sutków oraz profilaktyczne badania USG piersi.

Witold Ziemniak